středa 9. listopadu 2011

Záznam v registru dlužníků nemusí být překážkou

Měli jste v minulosti problémy se splácením? Pokud ano, pak jste se zcela jistě octli v registru dlužníků, ze kterého není úniku. Problém je v tom, že bankovní instituce nezřídí úvěr nikomu, kdo má ve zmíněném registru nějaký záznam. Navíc, všechny banky mají registr dlužníků společný, pokud si myslíte, že zkrátka navštívíte jinou banku, toto možné není. Jediným řešením jsou nebankovní společnosti, které umožňují zřízení úvěru i těm, kteří mezi neplatiče patří. Dávají jim tak možnost druhé šance. Tyto společnosti dokonce nabízí produkt, určený právě pro neplatiče.

Produkt se nazývá půjčky bez registru a je určen právě těm, kteří v minulosti udělali krok vedle a octli se v registru dlužníků. Zřízení je velice snadné. Není nahlížené do zmíněného registru, nezáleží tak na tom, zda máte nějaké dluhy či jste je měli v minulosti a jaké byly výše. Půjčky bez registru ihned jsou k dispozici skutečně okamžitě.

Jak probíhá zřízení půjčky bez registru ihned? Je to velice snadné. Stačí jen vyplnit krátký online formulář se žádostí o půjčku, tento formulář následně odeslat a během několika minut Vám budou peníze odeslány na bankovní účet. Žádná banka nenabízí tak rychlé zřízení úvěru, proto jsou půjčky bez registru ihned oblíbené i u těch, kteří si úvěr v bance dovolit mohou. V bance totiž dochází ke kontrole mnoha dokumentům, což zabere mnoho času.

Typickým produktem tohoto druhu je Smart půjčka. Jedná se o produkt, který je vhodný i pro neplatiče a je k dispozici okamžitě. Je velice oblíbený a úspěšný, na trhu existuje již řadu let a má mnoho spokojených klientů. Smart půjčka je k dispozici až do výše 50 tisíc Kč.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.