úterý 1. listopadu 2011

Úvěry na bydlení

Pokud se chystáte investovat do nemovitostí, pravděpodobně se bez půjčky neobejdete. Jen málokdo má takové štěstí, aby měl dostatek finančních prostředků pro rekonstrukci, nákup či stavbu nemovitosti. Produkt, který slouží přímo jako úvěr na bydlení, se nazývá hypotéka a je velice populární. Jedná se o produkt dlouhodobého charakteru s nižším úrokem. Problém je však v tom, že stejně jako u ostatních bankovních úvěrů jsou podmínky pro schvalování velice přísné, jen málokdo si tak zřízení těchto úvěrů může dovolit. Pokud i tak úvěr na bydlení potřebujete, kvalitním řešením může být nebankovní hypotéka.

O co se jedná? Je to úvěr na bydlení, nabízený nebankovními společnostmi. Tyto firmy mají podmínky pro schvalování půjček rozdílné, často velice benevolentní. Vydělávají právě na tom, že banky jen tak někomu úvěr neschválí. Tyto firmy vyhledávají své klienty převážně na poli zamítnutých půjček. Nebankovní hypotéka Vám bude schválena v případě, je-li Váš příjem nízký či dokonce nulový. Je tedy vhodná i pro nezaměstnané, zájem o ni je i ze strany důchodců či matek na mateřské dovolené.

Vhodné jsou i pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Není zde totiž do zmíněného registru nahlíženo, nezáleží tak tedy na tom, máte-li nějaké dluhy a jak jsou vysoké.

Pokud Vám vyhovuje styl hypotéky, peníze však chcete použít k jiným účelům než jen financování nemovitostí, oceníte produkt zvaný americká hypotéka. Jedná se o tzv. bezúčelový úvěr, to znamená, že není zkoumáno, k jakým účelům budou peníze použity. Americká hypotéka se tak stala velice oblíbeným úvěrem s nízkým úvěrem a delší dobou splatnosti.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.