čtvrtek 3. listopadu 2011

Půjčky - jde to i jinak

Všichni jistě víte, že místem, kde získáte půjčku, jsou banky. Banky nabízí kvalitní úvěry, které jsou bezpečné, bohužel však nejsou vhodné pro každého. Chcete-li zřídit úvěr ve velmi krátkém časovém úseku, na banku zapomeňte, zřízení trvá i déle než týden. Je to z důvodu, že bankovní instituce mají velmi přísné podmínky pro schvalování úvěrů - je nutné zkontrolovat mnoho dokladů a potvrzení. Z toho plyne také fakt, že úvěr v bance jen tak někdo nezíská. Nejčastější důvody k zamítnutí úvěru jsou příliš nízký plat nebo problémy se splácením. Existuje i alternativní řešení zřízení úvěru, které je mnohem snazší.
Řešením jsou nebankovní společnosti, které v dnešní době nabízí velmi kvalitní produkty, které jsou bezpečné, avšak samotné zřízení je mnohem svižnější a produkty jsou veřejnosti přístupnější. Podmínky pro schvalování úvěrů jsou mnohem benevolentnější, často jsou nabízené produkty určené právě těm, kteří si je nemohou v bance dovolit. Ze zřízení takového produktu rozhodně strach mít nemusíte. Firmy, které je nabízí, mají dobré zázemí, mnoho klientů a dlouhodobé zkušenosti.
Typickým produktem jsou například půjčky bez registru a poplatku. Ty jsou určeny těm, kteří měli v minulosti nebo mají v současnosti problémy se splácením, a proto si úvěr v bance nemohou zřídit. Půjčky bez registru a poplatku jsou zřizovány bez nahlížené do registru dlužníků, nezáleží tak na tom, zda máte nějaké dluhy a jak jsou vysoké. Navíc neplatíte ani žádné skryté poplatky či poplatky předem, jedná se tak o produkt absolutně bezpečný.
Podobné jsou půjčky od soukromých osob. Zřizovány jsou soukromými investory. Jsou vhodné pro ty, kteří hledají individuální řešení a ví, co chtějí. Půjčky od soukromých osob jsou řešením na míru.
A posledním, nejrizikovějším typem půjčky jsou půjčky na směnku. Ty ve své podstatě rizikové nejsou, problém je však v tom, že je může nabízet každý. Pokud však zřizovatele znáte nebo jste o něm slyšeli jen samou chválu, pak právě půjčky na směnku mohou být tím nejlepším řešením.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.