úterý 1. listopadu 2011

Nízký příjem či dluhy nemusí být překážkou

Patříte-li mezi rizikové klienty, úvěr v bance nezískáte. Podmínky pro schvalování půjček u bankovních institucí jsou skutečně náročné. Je Váš příjem nízký či dokonce nulový? Měli jste v minulosti problémy se splácením? Pak nepočítejte s tím, že byste bankovní úvěr získali. Banky totiž úvěry zřizují jen takovým klientům, u kterých mají téměř stoprocentní jistotu, že budou schopni částku splatit. Banky mají také problém s rychlým zřízením půjčky. Jelikož je potřeba zkontrolovat celou řadu dokladů a potvrzení, je proces zřízení zdlouhavý a často trvá i déle než týden. Chcete-li se vyhnout těmhle náročným peripetiím a získat úvěr bez zbytečných starostí a problémů, porozhlédněte se po nebankovní půjčce.
Co to vlastně jsou nebankovní půjčky? Jsou to takové půjčky, které jsou nabízeny nebankovními společnostmi, jsou tedy soukromé. To znamená, že si zřizovatelé podmínky pro schvalování úvěrů stanovují sami. Většinou jsou podmínky pro schvalování nebankovních úvěrů velice benevolentní a jsou určeny právě těm, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit.
Pokud patříte mezi dlužníky, produkt, který hledáte, se nazývá půjčky bez registru a poplatku. Takové úvěry jsou zřizovány bez nahlížení do registru dlužníků, nezáleží tedy, zda máte nějaké dluhy a jak jsou vysoké. U půjčky bez registru a poplatků neplatíte ani žádné poplatky předem, nemusíte se tak obávat, že byste byli podvedeni.
Nejoblíbenější jsou půjčky bez potvrzení o příjmu. Jsou určeny pro ty, kteří mají nízký příjem a nemohou si tak úvěr v bance zřídit. U půjčky bez potvrzení o příjmu není vyžadován doklad o potvrzení o příjmu, tento produkt si tak mohou zřídit i nezaměstnaní.
Nejbenevolentnější ale také nejrizikovějším typem jsou půjčky na směnku. Rizikové mohou proto, jelikož je může nabízet skutečně každý. Pokud však narazíte na kvalitního a osvědčeného zřizovatele, pak mohou být právě půjčky na směnku tou pravou volbou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.