středa 19. října 2011

Renecar Praha

Potřebujete půjčit reprezentativní automobil? Nebo sháníte autoservis na Praze 5? Naše společnost, která sídli nedaleko centra Nový Smíchov na Praze 5, Vám zapůjčí vůz nebo poskytne služby z oblastí autoservisu.
Od roku 2003 se zabýváme především pronájmem motorových vozidel všech kategorií, včetně minibusů, dodávek a menších užitkových vozidel, ke kterým nabízíme možnosti operativního leasingu. Nabízíme pronájem luxusních automobilů i s řidičem, který Vás vyzvedne kdekoli, dle domluvy, aniž byste museli docházet do našeho sídla autopůjčovny na Praze 5. V případě dlouhodobého pronájmu automobilu přistupujeme v naší autopůjčovně ke klientům zcela individuálně a podmínky a cenu specifikujeme v rámcové smlouvě, kterou s klientem sepíšeme. V naší autopůjčovně na Praze 5 si můžete vybrat z široké nabídky vozů a za dobré ceny. Zapůjčené vozy přistavujeme a vyzvedáváme během otevírací doby po Praze zdarma na požadované adrese dle předchozího objednání a domluvy.
Další činností naší společnosti je provoz autoservisu a pneuservisu Praha 5. V případě poruchy můžete nechat poškozené vozidlo u nás v sídle autoservisu na Praze 5 a my Vám ho opravíme. Disponujeme kvalitním zázemím a zaměstnáváme zručné automechaniky. Autoservis a pneuservis na Praze 5 byl založen v roce 2003. Od té doby klade naše společnost velký důraz na spokojenost svých klientů a snaží se jim nabídnout nadstandardní služby za přijatelné ceny. Pro stálé zákazníky nabízíme slevové VIP karty. Při předložení VIP karty na sídle našeho autoservisu v Praze 5 Vám bude při každém zapůjčení vozu poskytnuta sleva v dohodnuté výši.
V našem autoservisu na Praze 5 pro své zákazníky zajišťujeme:
  • technické prohlídky včetně kontroly emisí
  • montáž autorádií a autoalarmů
  • výměny oleje a filtrů
  • výměny autobaterií a opravy elektroinstalací
  • výměnu čelního skla z povinného ručení
  • montáž zabezpečovacích zařízení DEFEND LOCK
  • zprostředkování geometrie náprav
  • diagnostiku všech běžných vozidel
  • přezutí pneu osobních automobilů
  • prodej náhradních dílů na všechny vozy
V případě dopravní nehody jsme schopni za Vás na základě plné moci jednat s pojišťovnou a policií. Nebudete se tak muset zabývat nepříjemným papírováním. Vaše poškozené auto Vám rychle a kvalitně opravíme a do té doby Vám zapůjčíme auto náhradní.
V neposlední řadě se zabýváme prodejem a půjčováním čtyřkolek. Čtyřkolka je v podstatě motocykl se čtyřmi koly určený pro jízdu na nezpevněných komunikacích a terénu. V nabídce půjčovny čtyřkolek najdete jak užitkové, tak sportovní čtyřkolky. Všechny čtyřkolky, které v naší půjčovně na Praze 5 nabízíme, mají osvědčení o technickém stavu a bezpečnosti CE. Čtyřkolky jsou smontované, seřízené a připravené okamžitě k provozu. Navštivte naše stránky a vyzkoušejte si jízdu na čtyřkolce, která Vás bude určitě bavit. Naši specialisté Vám rádi předvedou naši nabídku čtyřkolek a také Vám poradí, jaký stroj je pro Vás nejlepší.
Naše firma nabízí komplexní služby od pomoci při vyřízení likvidace pojistných událostí, přes rychlou a kvalitní opravu Vašeho auta s výměnou pneumatik až po půjčení vozidla náhradního. Výběr vozů je velmi široký, každý si určitě vybere vůz, který bude vyhovovat jeho požadavkům. Z našeho autoservisu a autopůjčovny Praha budete vždy odcházet spokojeni.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde! (Klik)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.