středa 28. září 2011

TimoCom nyní zadává nabídky také i po telefonu

Mnoho uživatelů burzy nákladů zná následující situaci: dopravce hledá po cestě vhodný náklad, je v časové tísni a nemá momentálně přístup do online burzy. Právě v takových případech pomůže služba TimoCom to go. Zákazníci zde dostanou nejen telefonické informace o aktuálních nabídkách nákladů a volných vozů, ale nyní si také mohou nechat zadat nabídku volných vozů do TC Truck&CargoR. Pro tuto službu platí stejná speciální zákaznická linka jako dosud: +420 477 05 99 71.

Zadání nabídky do burzy

Na základě telefonického požadavku zákazníka budou nabídky bezprostředně po rozhovoru zadány do burzy. Výhoda je zřejmá, detaily týkající se nabízených volných vozů se potenciálním obchodním partnerům ihned objeví v programu. Abychom mohli začít jednat, potřebují pracovníci firmy TimoCom od zadavatele pouze nezbytné informace, jako je například požadovaná relace nebo popis nákladního automobilu. Pro ověření zadané nabídky stačí, když zákazníci zanechají svou emailovou adresu ve svém firemním profilu v TC ProfileR nebo ji sdělí ve svém mateřském jazyce našim odborníkům po telefonu. Na tuto emailovou adresu obdrží potvrzení se zadanými údaji příslušné nabídky.

Bezpečné ověření uživatele

Aby mohli zákazníci společnosti TimoCom bez problémů využívat mobilní službu i při dodržování těch nejpřísnějších bezpečnostních pravidel, je třeba dbát na pár věcí. Na počátku rozhovoru je třeba mít připraveny TimoCom ID a uživatelské ID k vlastní identifikaci. Potom zavolají zákazníci na číslo +420 477 05 99 71 ze svého mobilního telefonu a musí dbát pouze na to, aby nebylo číslo volajícího skryté a dané mobilní číslo bylo zadáno ve firemním profilu TC ProfileR. Představitel společnosti Marcel Frings komentuje rozšířenou službu: "Zadáním vozidel do burzy naším personálem pomáháme zákazníkům na cestách. Naši pracovníci jsou vyškoleni tak, aby mohli zadávat údaje jménem našich zákazníků. Obsáhlým identifikačním postupem se ubezpečujeme, že se skutečně jedná o jednoho z našich ověřených zákazníků. Jako obvykle nabízíme TimoCom to go i nadále ve 24 evropských jazycích. Tím jsme se stali jediným poskytovatelem na trhu, který bojuje se současným nedostatkem volných vozů."

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.