úterý 20. září 2011

Proč si zvolit montáž LPG

Uvažujete o tom, že byste využili LPG montáž? Pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Pokusíme se vám přiblížit několik zásadních momentů, které jednoznačně mluví ve prospěch LPG přestavby.

Výhody tohoto pohonu

První velkou a také velmi zajímavou výhodou LPG přestavby je snížení provozních nákladů. A to velmi výrazným způsobem až o 50% oproti benzínu. Jestli jste to doposud nevěděli, věřte, že budete velmi mile překvapeni, o kolik méně tak budete muset za palivo do vašeho miláčka zaplatit. LPG montáž vás ovšem nepřipraví o možnost dále jezdit na benzín. Montáž lpg vám tak zajistí možnost výběru, na jaké palivo pojedete. Ve voze budete mít tlačítko a kdykoliv během jízdy můžete přepnout na tento způsob pohonu. Díky tomu se vám výrazně zvýší dojezd vozu.

Kdo šetří má za tři

Další velkou výhodou, je podstatné snížení opotřebení motoru. LPG montáž vám zajistí nejen vyšší životnost vašeho vozu, ale sníží i frekvenci výměny motorového oleje než jste byli zvyklí při klasickém druhu provozu vašeho auta. Nemusíte se obávat ani hlučnosti motoru, běží překvapivě tiše. Pokud jste se rozhodli investovat do LPG přestavby, věřte, že nebudete litovat. Výhody výrazně převyšují nevýhody. V tomto případě platí, že "Kdo šetří má za tři."

Odborníci zajistí vše potřebné

Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kvalifikovanou a renomovanou firmu s bohatými zkušenostmi v této oblasti. Montáž lpg nelze kvalitně a se zárukou provést jen tak někde v garáži či dílně. Jedná se o vysoce specializovanou a zodpovědnou práci. Pro bezpečný a spolehlivý provoz vašeho vozu se LPG montáž vyplatí přenechat odborníkům. Jedině tak budete moci bez obav jezdit a používat vozidlo i na tento alternativní a levný pohon. Pak už si jen můžete vychutnat jízdu s vaším vylepšeným autem. Přejeme vám hodně šťastně ujetých kilometrů.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.