pondělí 20. června 2011

Nezapomeňte si s sebou vzít na dovolenou...

Opalovací krém? Mám. Plavky? Mám. Sluneční brýle? Mám. Doklady? Mám. Letenku? Mám. Peníze? Mám.
Jako dítě jsem vždy před odjezdem na tábor dostala seznam věcí, které si s sebou musím vzít, a při balení kufru jsem si jednotlivé položky odškrtávala. Dnes už žádný seznam nemám, ale v duchu procházím pokoje v bytě a obsah jednotlivých skříněk a přemýšlím, co v nich je, co by se mi mohlo hodit na dovolené a jestli tam bez toho přežiju. Stejně vždy na něco zapomenu. (Ale přežila jsem prozatím pokaždé.)
Co však nikdy nesmí chybě v mém zavazadle - ať již cestuju do Řecka nebo do malebné vesničky v Alpách - je kniha. Dovolená je jediná doba, kdy mám čas lenošit, začíst se, nechat se unášet dobře napsaným příběhem a nemít výčitky svědomí - ještě nemáš uklizeno, pejskovi se chce ven, ještě jsi nenapsala ten článek.
Pokud i vy patříte k vášnivým čtenářům a svou domácí knihovničku už znáte téměř nazpaměť, je nejvyšší čas porozhlédnout se po nějakém novém zajímavém titulu. Využijte skvělé příležitosti koupit si knížky z nakladatelství Fragment s výraznou slevou. E-shop Knížky pro mladé - s podtitulem (když už jsme u těch knih) "nejen věkem" - nabízí jak populární knížky pro děti a mládež (jako například Upíří deníky, Eragon či Letopisy Narnie), tak i příběhy slavných osobností (Václav Klaus - Zápisky z cest, Tomio Okamura atd.), díla klasické literatury (Karel Čapek, Josef Hašek), moderní romány a povídky (Zdeněk Svěrák - Povídky, Kajínek…). Věřím, že si v obchodě vyberete a na otázku "Knížka?" budete moct bez váhání odpovědět "Mám."

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

  • Ostraha objektů kvalitně, spolehlivě a levně

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.